ADVANCED SEARCH
 
 

 
Ürünler
  Fiber Bileşenleri
  Uzay Algılama
  Ayarlanabilir F-P Filtre
 
 

  Haphit Ltd Hoşgeldiniz

 
Haphit Ltd, hızlı büyüyen özel limited şirket yenilikçi tasarımı, fiber optik iletişim uygulamasında fiber optik ve fotonik ilgili ürünlerde yüksek kalite ve global yüksek hacimli üretim ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış, lazer teknolojisi, telekom, alet, tıbbi algılama ve askeri sanayi, vs, yüksek kalite ve yüksek güvenilirlik ürünleri ve müşteri odaklı çözümler sunmak için.

Düşük maliyetli üretim tesisleri ve yenilikçi ileri teknoloji ile, Haphit Ltd global müşterilere fiber optik ve fotonik ürünler tam bir dizi sağlamak hedefliyor. Özellikle biz (PM) Fiber bileşenleri ürünleri, Yüksek Optik Güç fiber parçaların ürün ve Darbe Optik Güç fiber parçaların bakımı Polarizasyon sunan ve aynı zamanda pek çok müşteri odaklı ürün ve çözümleri kendi özel gereksinimlerini karşılamak ve sektörün üst olmalarını desteklemek.

Haphit Ltd, E-Ticaret iş tarzı, Kitle düşük maliyetli ürünler ve öncü çözümlerle Fiber Optik ve Fotonik Ürünleri, Haphit Ltd müşterilerimiz ile başarılı olmak için yapacak olan şeydir.

 

    © Copyright Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /hsphere/local/home/haphit/haphit.com/inbt.tu.php on line 12 Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /hsphere/local/home/haphit/haphit.com/inbt.tu.php on line 12 2018 Haphit Ltd Tüm hakları saklıdır